Kobieto Przedsiębiorcza

Opowiem Ci o fotografii biznesowej


Twój odbiorca opinię na Twój temat wyrobi sobie w sekundę. Serio.
Jedna sekunda. Jeden obraz.
Czujesz, jak bardzo to jest ważne?
Selfie? Wykadrowane pikselowe niewiadomo co? To nie te czasy.
Klasyczne obrazy wysokiej jakości to więcej niż słowa, przyciągają uwagę, przekazują informacje i poprawiają widoczność, podkreślają Twój profesjonalizm.
Akcentujesz nimi, że poważnie traktujesz siebie, swoją karierę i biznes.
Uwidaczniasz szacunek dla grona osób przedsiębiorczych i jednocześnie akcentujesz przynależność do tej zbiorowości.
Ale Ty to wszystko wiesz. Pytanie jedynie, czy masz aktualne zdjęcia lub kiedy coś z tym zrobisz?

 


Takich klasycznych ujęć potrzebujesz jako profilowego na LinkedIn, do CV, do artykułu eksperckiego, ...

 

DZWOŃ 

 

 

Czego nie lubię i nie stosuję w fotografii


Bardzo nie lubię fotografii biznesowej typu "headshots". Czyli praktycznie sama głowa, popiersie. Źle mi się kojarzy - z fotografią do dowodu osobistego, która zwykle jest kiepska i nie wyglądamy na niej korzystnie. Prawda?


Lubię jak człowiek ma 2 ręce, uwielbiam gestykulację i podkreślanie osobistej energii lubię szerszy kontekst i kawałek historii jaką opowiada ciało na zdjęciu i otoczenie. Taki kadr ma klimat.


Plan średni lub amerykański- to moje ulubione zbliżenia, stanowią wycinek pełnego planu, odpowiadają naszemu codziennemu  postrzeganiu rzeczywistości.


Moje doświadczenie podpowiada, że takie "szersze" zdjęcie jest zdecydowanie duzo bardziej uniwerslane. Wykorzystasz je do zmiany zdjęcia profilowego, ale również stworzysz z niego ciekawą grafikę do posta lub wstawione na Twoja stronę pozwoli na lepsze poznanie Ciebie, Twojej energii, gestykulacji - a nie tylko Twojej twarzy.  


A z ekonomicznego punktu widzenia - płacisz za jedno zdjęcie, a wykorzystujesz różnorodnie.

 

Co o tym myślisz❓

 

 

Jasne czy ciemne tło 
do zdjęcia biznesowego?


Jestem fanką białego, jasnego zdjęcia, wiecie to doskonale. To po prostu klasyka rodzaju 🙂
Na białym tle jest jasno, czysto, przejrzysto, mocno, klarownie i wyraźnie. A często o to właśnie chodzi - o brak udziwnień i mrocznych klimatów, o pokazanie człowieka, wyeksponowanie jego cech w profesjonalny i biznesowy, kolorowy sposób.


Ale to czarne tło ... niewątpliwie ma coś w sobie. Wprowadza tajemniczość, artystyczny szlif, teatralny klimat. Zaciekawia. Wyróżnia.


Proponuję w przemyślany sposób stosować ciemne tło, o ile w ogóle. Wszystko uzależnione jest od branży, w której działasz (nie wszędzie pasuje) i od Twojej osobowości, od aury jaka chcesz roztaczać, od przemyślanego pomysłu na wyróżnienie się i komunikację wizerunkową.


Praca nad wizerunkiem w połączeniu ze strategią marki firmowej powoduje stworzenie świadomej, spójnej i autentycznej marki osobistej, a to z kolei powoduje wzmocnienie pewności siebie w rejonach biznesowych.


Jesteś na tak? Jesteś na nie? Daj znać!   ❤️


Masz już pomysł na swoją sesję?

 

DZWOŃ 

Poznaj Panią Fotograf

 

Nazywam się Katarzyna Krajewska Turyczyn. Dzięki mojej wiedzy i zamiłowaniu do personal brandingu, grafiki i fotografii pomagę Ci zbudować biznesowy wizerunek spójny ze strategią Twojej Firm oraz / lub Marki Osobistej.

Będę Ci zadawać dużo pytań przed sesją zdjęciową, aby w efekcie naszej wspólnej pracy pokazać na zdjęciach świadomą, spójną i autentyczną Twoją markę osobistą oraz jej wizerunkową relację biznesu z Twoim Klientem.

Moja praca głównie opiera się na poznaniu Ciebie jako człowieka wraz ze wszystkimi zaletami, emocjami i cechami charakterem oraz zrozumieniu Twojej pracy i bizesu, branży w której działasz, Twojego stanowiska oraz Twoich Klientów.

Na tej podstawie wspólnie zapropojektujemy Twoją sesję zdjeciową oraz przyszłe komunikaty w social mediach. Łączę multidyscyplinarne umiejętności artystyczne z ekspercką wiedzą o budowaniu marki i pasją do mody i piękna. Pomogę Ci w wyborze najodpowiedniejszych stylizacji do zdjęć, doradzę w temacie makijażu oraz fryzury. Poświęcimy sporo czasu na omówienie Twojej strategii, oczekiwań i potrzeb. Bo tylko to gwarantuje, że otrzymasz nie tylko ładne zdjecia, ale przede wszystkim takie, które będą "pracować" i godnie reprezentować Cię w świecie on-line.  

 

 

 

Umówmy się na kawę w studio


Podczas godzinnej konsultacji poznasz Panią Fotograf, obejrzysz portfolio oraz studio, opowiesz o sobie, swoim biznesie,  pomyśle na wizerunek i dowiesz sie ile TO kosztuje. Po tym spotkaniu będzie Ci dużo łatwiej podjąć decyzję o wspólnym działaniu i wyobrazić sobie dzień sesji i jej przebieg, pozbędziesz się zdenerwowania i niepewności co też czeka Cię w naszych progach.

 

✔ zadzwoń  6000 567 96    

✔ napisz  sekretariat@wysokaszpilka.pl   lub na messengerze https://www.facebook.com/WysokaSzpilka

✔ wypełnij formularz, oddzwonimy / odpiszemy  

 

Studio Wysokiej Szpilki, Gdynia Dąbrowa, Sojowa 2a, osobne wejście do studia obok klatki A.

 

www.wysokaszpilka.pl

 

 

 


Wysyłając zapytanie przy pomocy formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy na stronie www. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Informujemy Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Właścicielem marki Wysoka Szpilka jest Katarzyna Krajewska Turyczyn. Administratorem danych osobych jest KKT STUDIO Katarzyna Krajewska Turyczy, ul. Wiązowa 34, 84-230 Rumia, NIP 958 096 48 76.

 

 

 

 

 

A może jednak zdjęcia wizerunkowe?

 

Takie kadry znacznie różnią się od fotografii biznesowej. Różnicę zauważysz w mig, bo jest zdecydowanie mniej formalna, bardziej na luzie i swobodna. Gramy emocjami. Opowiadamy historię o Tobie. Zapraszamy poprzez te zdjęcia do Twojej pracy, do Twojego świata, do codziennej prawdy o Tobie. 

 

Poczytaj, zobacz te różnice, pomyśl czy to opcja dla Ciebie.

 

 

Skontaktuj się z nami email

*pola obowiązkowe

Wysyłając zapytanie przy pomocy tego formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy na stronie www. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobych jest KKT STUDIO Katarzyna Krajewska Turyczy, ul. Wiązowa 34, 84-230 Rumia, NIP 958 096 48 76.

 

 

Właścicielem marki Wysoka Szpilka jest KKT STUDIO Katarzyna Krajewska Turyczyn, NIP 958 096 48 76

sekretariat@wysokaszpilka.pl / tel. 6000 567 96 / mbank 76 1140 2004 0000 3602 7411 5948

www.wysokaszpilka.pl

 

Polityka prywatności