Kobieto Przedsiębiorcza

Opowiem Ci o fotografii wizerunkowej

 

Podkreśla Twoje najlepsze cechy, oddaje prawdę o Tobie, podkreśla charakter i osobowość. Uwypukla Ciebie jako osobę w otoczeniu kojarzącym się z Tobą lub Twoja pracą. Zależnie od tego jaka jesteś osobą, w Twój własny i niepowtarzalny sposób pokazuje Twoją otwartość, pogodę ducha i nastawienie do otaczającego świata.


Takie kadry znacznie różnią się od fotografii biznesowej. Różnicę zauważysz w mig, bo jest zdecydowanie mniej formalna, bardziej na luzie i swobodna.

 

Dobra fotografia wizerunkowa potrafi być skuteczniejsza od słów. Stawia na emocje i prawdę o Tobie. Podczas tworzenia tych zdjęć odpuszczamy sobie silenie się na sztuczny i wypozowany profesjonalizm. Gramy emocjami. Opowiadamy historię o Tobie.


Takich obrazów potrzebujesz jako bazy do grafik, jakich użyjesz w social mediach.

DZWOŃ 

 

 

 

Czy wiesz,

jaką historią chcesz opowiedzieć

za pośrednictwem swoich zdjęć?


 

O tym co robię i do czego zachęcam swoich Klientów mówię "sugestywna fotografia", kontentowa, czyli taka z pewną historią w tle. To kadry, które przekonują, są wyraziste i adekwatne do tekstu, zaczepiają, zaciekawiają, dają się zapamiętać i są spójne z Twoją marką.

Na tych zdjęciach możesz/powinnaś pokazywać emocje i wartości, sposób pracy, swoją pracę i siebie, wyrazić charakterystyczne gesty i klimaty. Podczas sesji tworzymy nie tylko ładne zdjęcia (chociaż te standardowe/biznesowe również powstają podczas sesji i są Ci potrzebne) , ale przede wszystkim takie, które będą "pracować" i opowiadać historię, godnie reprezentować Cię w świecie on-line.

Wystarczy, że dołożysz do tego zdjęcia swoje logo, call to action lub hasło i voila - przekonywujący komunikat leci w świat. Myśl o tych zdjęciach jak o opowieści, którą chcesz pokazać światu.

 

 

W ramach naszego spotkania wykorzystuję wszelkie swoje umiejętności aby stworzyć dla Ciebie mocne zdjęcia, które będą Cie wspirać w ramach Twojej komunikacji w social mediach. Myślę tutaj o aranżowanych sesjach zdjęciowych w moim studio, kiedy to staram się pokazać przedsiębiorcę za pomocą poszczególnych elementów takich jak choćby laptop czy telefon ale też za pomocą gestykulacji i mowy ciała.

Na dobrą sprawę, podczas tego dnia zdjęciowego, jestem w stanie zrealizować dwie, a nawet trzy tematyczne sesje. To wielka oszczędność czasu i pieniędzy!

 

Pracujemy w różnych klimatach, ze zróżnicowanym oświetleniem, na wielu tłach i aranżacjach. Moje studio zdecydowanie nam w tym pomaga. Zmienna scenografia, dopasowana do stylizacji umożliwia nam tworzenie zdjęć o różnorodnej kolorystyce i klimacie. Wszystko zależy od scenariusza i wspólnych ustaleń.


Masz już pomysł na swoją sesję?

 

DZWOŃ 

Poznaj Panią Fotograf

 

Nazywam się Katarzyna Krajewska Turyczyn. Dzięki mojej wiedzy i zamiłowaniu do personal brandingu, grafiki i fotografii pomagę Ci zbudować biznesowy wizerunek spójny ze strategią Twojej Firm oraz / lub Marki Osobistej.

Będę Ci zadawać dużo pytań przed sesją zdjęciową, aby w efekcie naszej wspólnej pracy pokazać na zdjęciach świadomą, spójną i autentyczną Twoją markę osobistą oraz jej wizerunkową relację biznesu z Twoim Klientem.

Moja praca głównie opiera się na poznaniu Ciebie jako człowieka wraz ze wszystkimi zaletami, emocjami i cechami charakterem oraz zrozumieniu Twojej pracy i bizesu, branży w której działasz, Twojego stanowiska oraz Twoich Klientów.

Na tej podstawie wspólnie zapropojektujemy Twoją sesję zdjeciową oraz przyszłe komunikaty w social mediach. Łączę multidyscyplinarne umiejętności artystyczne z ekspercką wiedzą o budowaniu marki i pasją do mody i piękna. Pomogę Ci w wyborze najodpowiedniejszych stylizacji do zdjęć, doradzę w temacie makijażu oraz fryzury. Poświęcimy sporo czasu na omówienie Twojej strategii, oczekiwań i potrzeb. Bo tylko to gwarantuje, że otrzymasz nie tylko ładne zdjecia, ale przede wszystkim takie, które będą "pracować" i godnie reprezentować Cię w świecie on-line.  

 

 

Wszystkie powyższe kadry powstały w naszym studio.

Umówmy się na kawę w studio


Podczas godzinnej konsultacji poznasz Panią Fotograf, obejrzysz portfolio oraz studio, opowiesz o sobie, swoim biznesie,  pomyśle na wizerunek i dowiesz sie ile TO kosztuje. Po tym spotkaniu będzie Ci dużo łatwiej podjąć decyzję o wspólnym działaniu i wyobrazić sobie dzień sesji i jej przebieg, pozbędziesz się zdenerwowania i niepewności co też czeka Cię w naszych progach.

 

✔ zadzwoń  6000 567 96    

✔ napisz  sekretariat@wysokaszpilka.pl   lub na messengerze https://www.facebook.com/WysokaSzpilka

✔ wypełnij formularz, oddzwonimy / odpiszemy  

 

Studio Wysokiej Szpilki, Gdynia Dąbrowa, Sojowa 2a, osobne wejście do studia obok klatki A.

 

www.wysokaszpilka.pl

 

 

 


Wysyłając zapytanie przy pomocy formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy na stronie www. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Informujemy Cię, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Właścicielem marki Wysoka Szpilka jest Katarzyna Krajewska Turyczyn. Administratorem danych osobych jest KKT STUDIO Katarzyna Krajewska Turyczy, ul. Wiązowa 34, 84-230 Rumia, NIP 958 096 48 76.

 

 

 

 

 

A może jednak zdjęcia bizesowe?

 

Takie kadry znacznie różnią się od fotografii wizerunkowej. Różnicę zauważysz w mig, bo są zdecydowanie bardziej formalne, podstawowe, klasyczne. Zwykle na jasnym tle, białym lub szarym. Sednem takiej fotografii jesteś po prostu Ty.

 

Poczytaj, zobacz te różnice, pomyśl czy to opcja dla Ciebie.

 

 

Skontaktuj się z nami email

*pola obowiązkowe

Wysyłając zapytanie przy pomocy tego formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy na stronie www. Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobych jest KKT STUDIO Katarzyna Krajewska Turyczy, ul. Wiązowa 34, 84-230 Rumia, NIP 958 096 48 76.

 

 

Właścicielem marki Wysoka Szpilka jest KKT STUDIO Katarzyna Krajewska Turyczyn, NIP 958 096 48 76

sekretariat@wysokaszpilka.pl / tel. 6000 567 96 / mbank 76 1140 2004 0000 3602 7411 5948

www.wysokaszpilka.pl

 

Polityka prywatności